Cennik

Home > Cennik
miasto Myszy Kołobrzeg logo Miasto myszy Kołobrzeg Miasto myszy Kołobrzeg Miasto myszy Kołobrzeg

Sprawdź

Bilety i ceny

Bilety można kupić bezpośrednio w kasie Miasta Myszy przy ul. Morskiej 2 w Kołobrzegu (w podziemiach dawnego Kapitanatu Portu Morskiego, 50 m od Latarni Morskiej).

Bilet normalny: 16 zł /osoba

Bilet ulgowy: 14 zł/ osoba (dzieci do lat 15)

Bilet rodzinny: 14 zł/ osoba (bilet przeznaczony dla osób przynajmniej z jednym dzieckiem, które nie ukończyło 15 roku życia. Max. 4 osoby)

Bilet grupowy: 12 zł/ osoba (bilet dla grupy powyżej 15 osób, które nie ukończyły 15 roku życia)

W przypadku rezerwacji grupowych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Bilet dla dzieci, które nie ukończyły 3 roku życia (dotyczy tylko klientów indywidualnych): GRATIS

Czas wizyty w Mieście Myszy zależy wyłącznie od Państwa, zachęcamy do powolnego zwiedzania i obserwacji życia myszek.

 

 

Polecamy portal o tematyce dziecięcej w Kołobrzegu:

Miasto Myszy Kołobrzeg

Cennik Kołobrzeg

A teraz czego dzieci mogą się dowiedzieć?

Sale tematyczne to nie tylko wspaniała oprawa, ale również ogromny walor edukacyjny. W Mieście Myszy dzieci oprócz tego, że oswajają się z tymi sympatycznymi gryzoniami, to przede wszystkim poznają ich życie i zwyczaje. Mało które atrakcje w Kołobrzegu i okolicach są tak dopasowane do potrzeb najmłodszych. Nauka poprzez doświadczenie czy też zabawę to najlepsza forma zdobywania nowej wiedzy. Dziecko poprzez bezpośrednie obcowanie o wiele lepiej zapamiętuje i później na zasadzie skojarzeń jest w stanie przywołać nabyte wiadomości.

Czego najmłodsi mogą dowiedzieć się o Myszach dzięki odwiedzeniu Miasta Myszy? Oprócz wspomnianego poznawania warunków ich życia i umiejętności radzenia sobie z rozmaitymi warunkami, poznają dokładnie ich upodobania i rzeczy związane z cyklem życia. Obserwują narodziny małej myszki i tym samym opiekę nad nią przez jej starszych krewnych, poznają przysmaki i zwyczaje. Kto wie, może w Kołobrzegu, w ramach atrakcji dla dzieci, nasza pociecha znajdzie jakieś podobieństwa w życiu mysz i ludzi? Bez wątpienia obserwacje życia myszy będą inspirującym i zaskakującym dla nich doświadczeniem.

Cennik Kołobrzeg

Jak trafić do Miasta Myszy?

Kołobrzeg jest miastem bogatym w atrakcje turystyczne. To miejsce co roku odwiedzają tłumy turystów, którzy oprócz spacerów brzegiem morza, doceniają bogatą ofertę kulturalną tego miejsca. Wakacje spędzone w tym miejscu obfitują w wiele niezapomnianych wrażeń, a na pewno jednym z nich będą wspomnienia z Miasta Myszy.

Bez trudu znajdziecie to miejsce na mapie Kołobrzegu, gdyż znajduje się tuż obok Latarni Morskiej (dokładnie 50 m. od niej) i vis a vis statków wycieczkowych, a budynku zbudowanym z czerwonej cegły. Obecnie można odwiedzić Miasto Myszy od godziny 10 do 19, jednak przed wizytą najlepiej dokładnie sprawdzić godziny otwarcia (są one różne w zależności od sezonu i miesiąca). Na pewno znajdzie się odpowiedni czas, aby w gąszczu wakacyjnych atrakcji zabrać dzieci do tej niezwykłej, baśniowej krainy zamieszkałej przez małe, sympatyczne gryzonie.

Jeśli chodzi o cennik, w Mieście Myszy płacimy wyłącznie za wejście na teren obiektu - można powoli i spokojnie obserwować życie myszy, w razie potrzeby wrócić w dane miejsce, aby dokładniej przyjrzeć się danej przestrzeni. To bardzo ważne, szczególnie w przypadku dzieci, które nie lubią zbyt szybko wychodzić z miejsc, które są dla nich ciekawe i w których dobrze się czują. Do takiego grona na pewno dołączy Miasto Myszy, będące znakiem, że Kołobrzeg jest otwarty dla dzieci.

Sprawdź

Inne atrakcje