FAQ

Home > FAQ
miasto Myszy Kołobrzeg logo Miasto myszy Kołobrzeg Miasto myszy Kołobrzeg Miasto myszy Kołobrzeg

faq

Najczęstsze pytania

Dbamy o to, by każda osoba odwiedzająca Miasto Myszy czuła sie u nas dobrze. W celu oczyszczania powietrza używamy wysokiej jakości oczyszczaczy Fellowes, które zapewniają przeprowadzenie 4-stopniowego procesu filtracji przy pomocy filtru True Hepa oraz technologii PlasmaTrue. W efekcie powietrze oczyszcza się aż w 99,97%. Myszy mają swój i zapach i mimo wszelkich naszych starań w zakresie wentylacji, klimatyzacji i neutralizatorów zapachu nie możemy Ci zagwarantować, że nie poczujesz wchodząc do mysiej nory lekkiego zapachu tych małych gryzoni – biologii nie można oszukać 🙂

Wszystkie nasze myszy pochodzą z profesjonalnych polskich hodowli nadzorowanych przez Powiatowe Inspekcje Weterynaryjne. Duża część myszy żyjąca w Mieście Myszy została uratowana przed zjedzeniem przez węża.

Możecie zobaczyć najróżniejsze myszy: białe, łaciate, brązowe, czarne, rasowe, z zakręconymi włosami, bezwłose czy też najmniejsze na świecie myszy pigmejskie.

Optymalne warunki życia naszym myszom zapewniamy poprzez utrzymanie odpowiedniej temperatury, wentylacji oraz przestrzeni pozwalającej na zachowanie ich naturalnej aktywności. O komfort zwiedzających dbamy stosując m. in. filtry powietrza oraz stosując różnego rodzaju oznaczenia, strzałki, szyldy informacyjne, dzięki którym zwiedzający nie zabłądzą w Mieście Myszy. Na stałe współpracujemy z firmą porządkową, która zajmuje się utrzymaniem porządku w pomieszczeniach przeznaczonych dla zwiedzających, jak również tych, w których przebywają myszy.

Wszystkie myszy znajdują się w zamkniętych pomieszczeniach uniemożliwiających im wyjście na zewnątrz, dzięki czemu w żaden sposób nie zagrażają zwiedzającym, same również nie są narażone na niebezpieczeństwo.

Myszy codziennie dostają świeżą karmę w postaci mieszanki wysokiej jakości nasion i wodę. Same nigdy nie stanowią menu węży!

Miasto Myszy działa w poszanowaniu praw zwierząt i respektuje przepisy weterynaryne oraz sanitarne.

Myszy, którym coś dolega oddajemy pod opiekę weterynaryjną, gdzie przechodzą rekonwalescencję. Nie oddajemy ich do badań laboratoryjnych. Na stałe współpracujemy z kołobrzeskim lekarzem Weterynarii.

Taka sytuacja może oczywiście się zdarzyć np. kiedy leczenie weterynaryjne nie przyniosło pożądanego efektu i zwierzę cierpi. Proces jednak odbywa się w warunkach humanitarnych w klinice weterynaryjnej.

Chciałbyś zadać nam inne pytanie?

info@miastomyszy.pl

Sprawdź

Inne atrakcje