FAQ

Home > FAQ
miasto Myszy Kołobrzeg logo Miasto myszy Kołobrzeg Miasto myszy Kołobrzeg Miasto myszy Kołobrzeg

faq

Najczęstsze pytania

Tak. Odwiedzając Miasto Myszy akceptujesz niniejszy Regulamin.

Regulamin Miasta Myszy ul. Morska 2 w Kołobrzegu (zwany dalej Regulamin) został stworzony dla zapewnienia bezpieczeństwa korzystania z obiektu jakim jest Miasto Myszy.

Priorytetem Miasta Myszy jest dbałość́ o miłe i bezpiecznie spędzony czas przez naszych Klientów.

 1. Obiekt „MIASTO MYSZY” przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 16 rok życia. Osoby poniżej tego wieku mogą zwiedzać nasz obiekt tylko pod opieką osoby pełnoletniej.
 2. Na terenie obiektu kategorycznie zabrania się:
  a) palenia tytoniu i używania ognia,
  b) spożywania alkoholu,
  c) niszczenia oraz zabierania rekwizytów,
 3. Korzystanie z obiektu nie jest zalecane :
  a) kobietom w ciąży
  b) osobom z zaburzeniami ruchu i równowagi
  c) osobom z chorobami układu krążenia i serca
  d) osobom cierpiącym na lęk przed ciemnymi i małymi pomieszczeniami
  e) osobom cierpiącym na epilepsję
  f) osobom z innymi przeciwwskazaniami zdrowotnymi.
 4. Nie obsługujemy osób będących pod wpływem :
  a) alkoholu
  b) narkotyków
  c) innych środków odurzających
 5. Obsługa Miasta Myszy nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie obiektu.
 6. Miasto Myszy nie odpowiada za wypadki spowodowane nie przestrzeganiem regulaminu i nie stosowaniem się do zaleceń obsługi.
 7. Osoby nie stosujące się do niniejszego regulaminu mogą zostać pozbawione prawa do dalszego korzystania z atrakcji obiektu.
 8. Płatność dokonywana jest gotówką przed wejściem do Miasta Myszy.
 9. Płatność za bilet jest równoznaczny jest z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu.

 

Dbamy o to, by każda osoba odwiedzająca Miasto Myszy czuła sie u nas dobrze. W celu oczyszczania powietrza używamy wysokiej jakości oczyszczaczy Fellowes, które zapewniają przeprowadzenie 4-stopniowego procesu filtracji przy pomocy filtru True Hepa oraz technologii PlasmaTrue. W efekcie powietrze oczyszcza się aż w 99,97%. Myszy mają swój i zapach i mimo wszelkich naszych starań w zakresie wentylacji, klimatyzacji i neutralizatorów zapachu nie możemy Ci zagwarantować, że nie poczujesz wchodząc do mysiej nory lekkiego zapachu tych małych gryzoni – biologii nie można oszukać 🙂

Wszystkie nasze myszy pochodzą z profesjonalnych polskich hodowli nadzorowanych przez Powiatowe Inspekcje Weterynaryjne. Duża część myszy żyjąca w Mieście Myszy została uratowana przed zjedzeniem przez węża.

Możecie zobaczyć najróżniejsze myszy: białe, łaciate, brązowe, czarne, rasowe, z zakręconymi włosami, bezwłose czy też najmniejsze na świecie myszy pigmejskie.

Optymalne warunki życia naszym myszom zapewniamy poprzez utrzymanie odpowiedniej temperatury, wentylacji oraz przestrzeni pozwalającej na zachowanie ich naturalnej aktywności. O komfort zwiedzających dbamy stosując m. in. filtry powietrza oraz stosując różnego rodzaju oznaczenia, strzałki, szyldy informacyjne, dzięki którym zwiedzający nie zabłądzą w Mieście Myszy. Na stałe współpracujemy z firmą porządkową, która zajmuje się utrzymaniem porządku w pomieszczeniach przeznaczonych dla zwiedzających, jak również tych, w których przebywają myszy.

Wszystkie myszy znajdują się w zamkniętych pomieszczeniach uniemożliwiających im wyjście na zewnątrz, dzięki czemu w żaden sposób nie zagrażają zwiedzającym, same również nie są narażone na niebezpieczeństwo.

Myszy codziennie dostają świeżą karmę w postaci mieszanki wysokiej jakości nasion i wodę. Same nigdy nie stanowią menu węży!

Miasto Myszy działa w poszanowaniu praw zwierząt i respektuje przepisy weterynaryne oraz sanitarne.

Myszy, którym coś dolega oddajemy pod opiekę weterynaryjną, gdzie przechodzą rekonwalescencję. Nie oddajemy ich do badań laboratoryjnych. Na stałe współpracujemy z kołobrzeskim lekarzem Weterynarii.

Taka sytuacja może oczywiście się zdarzyć np. kiedy leczenie weterynaryjne nie przyniosło pożądanego efektu i zwierzę cierpi. Proces jednak odbywa się w warunkach humanitarnych w klinice weterynaryjnej.

Chciałbyś zadać nam inne pytanie?

info@miastomyszy.pl

Sprawdź

Inne atrakcje